Hartă Site   Contact   Termeni si conditii
web design by Graffco
 
Despre SRUMB » Membri 2016  
 Prezentare Generală
 Premii ale Societăţii
 Statut
 Conducere
 Membri 2016
 Membri 2017
 Secretariat
 Cotizaţii şi înscriere în SRUMB
 Termeni si conditii de utilizare SRUMB
 

Lista membri SRUMB

În această listă se regăsesc membrii înscriși în anul 2016. În cazul în care nu vă regăsiți pe listă și știți că ați efectuat plata și înscrierea pentru aceast an, vă rugăm să contactați secretariatul SRUMB prin e-mail (office@srumb.ro) la Secretar tehnic: Iulia Maria China.

Inscrierea se face on-line completand formularul de inscriere on-line pe care il puteti accesa si de la link-ul urmator.
Formular inscriere On-Line 

 

Lista membrilor SRUMB pe nivele de practica ecografica

Membri 2016

Nr. Crt. Nume Prenume Judet Localitate
1 ACS Beata Sector 1 Bucuresti
2 ACSINIA Irina Sector 1 Bucuresti
3 ALBU Gheorghita Dambovita Moreni
4 ALBUSOIU Liliana Sector 3 Bucuresti
5 AMIRI Shahram Dolj Craiova
6 ANDRITOIU Alexandru Dolj Craiova
7 ARGESANU Nicolae Braila Braila
8 ARPASTEUAN-BREG Cornelia Annemarie Satu Mare Satu Mare
9 BADEA Marius Adrian Timis Giroc
10 BADILA Codruta Maria Sibiu Sibiu
11 BADITA Maria Gorj Tg-Jiu
12 BAICU Camelia Calarasi Calarasi
13 BALAN Horia Sector 2 Bucuresti
14 BALTARU Doina Cluj Cluj-Napoca
15 BALUTA Elena Angela Gorj Tirgu Jiu
16 BARAIAN Iuliu Teodor Cluj Cluj Napoca
17 BARBU Viorel Vrancea Comuna Straoane
18 BATAIOSU Mihaela Dolj Craiova
19 BENDE Felix Timis Timisoara
20 BERBECARU-IOVAN Sorin Dolj Craiova
21 BEZNA Marinela Dolj Craiova
22 BOB Flaviu Timis Timisoara
23 BOBE Nicoleta Sector 2 Bucuresti
24 BOCSA Delia Corina Cluj Cluj Napoca
25 BODESCU Virginia Mures Sincraiu De Mures
26 BOGDAN Ovidiu Cluj Cluj Napoca
27 BOSNEAC Adina Sector 3 Bucuresti
28 BRISC Cristina Bihor Oradea
29 BUZA Constantin Vrancea Focsani
30 BUZICA Luminita Ilfov Caciulati
31 CACEAUNE Nicu Sector 3 Bucuresti
32 CAMEN Dragos Dolj Craiova
33 CAPRARIU Viorica Braila Braila
34 CASCAVAL Mirabela Mures Tirgu Mures
35 CAUNI Victor Sector 2 Bucuresti
36 CEREMPEI Vasile Sector 1 Bucure™ti
37 CHICU Natalia Dambovita Crevedia Sat Samurcasi
38 CHILARESCU Mihai Sector 3 Bucuresti
39 CHIRA Romeo Cluj Cluj Napoca
40 CHISCOP Paul-Alin Sector 1 Bucuresti
41 CHIVU Roxana Florentina Dambovita Targoviste
42 CIOBANU Lidia Cluj Cluj Napoca
43 CIOCEA Cristina Timis Timisoara
44 CIOCOTISAN Augustin Bihor Oradea
45 CITIRIGA Maria Adriana Harghita Toplita
46 COCIORVEI Adina-Rodica Sector 6 Bucuresti
47 COMAN Mariana Ilfov Popesti Leordeni
48 CONSTANTIN Gabriela Dolj Craiova
49 CONSTANTINESCU Ligia Valcea Rm Valcea
50 CONSTANTINESCU Mihaela Ioana Sector 2 Bucuresti
51 CONT Toma Daniel Satu Mare Negresti Oas
52 COSTACHE Cristina Lacramioara Sector 3 Bucuresti
53 COSTAS Lavinia Bihor Oradea
54 COSTEA Andreea Cristina Constanta Constanta
55 COTIGA Cristian Sector 1 Bucuresti
56 COZMA Claudia Mures Sangeorgiu De Mures
57 CRISAN Sorin Cluj Cluj-Napoca
58 CRUMPEI Felicia Iasi Iasi
59 CUCU Marilena Amalia Tulcea Tulcea
60 DANEASA Constanta Suceava Suceava
61 DANILA Mirela Viorica Timis Timisoara
62 DASCALU Georgeta Constanta Constanta
63 DAVIDESCU Lavinia Cluj Cluj Napoca
64 DEVA Carmen-Nicoleta Mures Tg. Mures
65 DICULESCU Constantin Doru Mihai Cluj Cluj-Napoca
66 DINU Constantin Braila Braila
67 DINU Dana Mihaela Sector 6 Bucuresti
68 DOBRANICI Tiberiu Ilfov Popesti Leordeni
69 DOBRE Mihai Braila Braila
70 DOGARU Sebastian Sector 6 Bucuresti
71 DOGARU Bombonica Gabriela Cluj Cluj Napoca
72 DRAGAN Liliana Ruxandra Sector 4 Bucuresti
73 DRAGHICI Dorel Dambovita Pietrosita
74 DRAGOESCU Mihai Dolj Craiova
75 DUMITRACHE Georgeta Dambovita Targoviste
76 DUMITRESCU NEGRU Eugenia Arges Pitesti
77 DUMITRU Mihai Sector 1 Bucuresti
78 DUMITRU Bogdan Cluj -
79 DUTA - BORINA Nedeea Sector 2 Bucuresti
80 EPURE Paul-Daniel Sector 3 Bucuresti
81 FERESTEANU Daniela Monica Sector 3 Bucuresti
82 FETCU Dan Maramures Baia-Mare
83 FILIMON Liliana Timis Timisoara
84 FUFEZAN Otilia Maria Cluj Cluj Napoca
85 GEORGESCU Alma Violeta Sector 1 Bucuresti
86 GEORGESCU Aristida-Costinela Dolj Craiova
87 GHERGHEL Bogdan Cluj Cluj-Napoca
88 GHIBANESCU Ioana Sector 2 Bucuresti
89 GHITA Minodora Crisanda Prahova Ploiesti
90 GIOSANU Constantin-Martian Sector 1 Bucuresti
91 GLIGA Mirela Liana Mures Targu Mures
92 GOGOSANU Mariana Carmen Dolj Craiova
93 GOLEA Adela Cluj Cluj Napoca
94 GOLOGAN Elena Iasi Valea Lupului
95 GOLSTEIN Victorita Sector 5 Bucuresti
96 GOLU Ioana Timis Dumbravita
97 GOMOTIRCEANU Adriana Mures Targu Mures
98 GRAMA CIOBANU Dana Mihaela Sector 2 Bucuresti
99 GROSZ Gyula Satu Mare Satu Mare
100 GURUIANU Mirela Ilfov 1 Decembrie
101 HALASANU Iolanda Botosani Botosani
102 HOLT Gineta Bihor Oradea
103 IACOB Mihai Sorin Timis Timisoara
104 IACOB Daniela Cluj Cluj Napoca
105 IANCU Mihaela Adela Ilfov Voluntari
106 ILIES Petru Marius Cluj Cluj Napoca
107 ILIESCU Dominic Dolj Craiova
108 IOANITESCU Elena Iulia Simona Sector 3 Bucuresti
109 IONASCU Nina Tulcea Tulcea
110 IORDACHE Alexandru Sector 2 Bucuresti
111 IORDAN Adriana Constanta Constanta
112 IVANCU Cornelia Sector 6 Bucuresti
113 IVANOV Boris Tulcea Jurilovca
114 JITEA Magdalena Valcea Rm.valcea
115 JUNCU Sorin Prahova Ploiesti
116 JURCUT Camelia Arad Arad
117 KINN Aniela-Ioana Sector 2 Bucuresti
118 LARION Rodica Liliana Timis Lugoj
119 LASCOSCHI Daniela-Mariana Giurgiu Bolintin-Vale
120 LAZAR Mirel Constanta Constanta
121 LENGHEL Lavinia Manuela Cluj Cluj-Napoca
122 LEZEU Radu Bistrita Nasaud Bistrita
123 LITA Gilda Pusa Arges Pitesti
124 LIUBA Loredana Ioneta Caras Severin Caransebes
125 LUNGU Cornel Sector 3 Bucuresti
126 LUNGU Adrian Catalin Sector 2 Bucuresti
127 LUNGU STAN Adela Ana Buzau Buzau
128 LUPU Mihaela Eugenia Braila Braila
129 LUPU Laurentiu Buzau Braila
130 MAGHIAR Marius Adrian Bihor Oradea
131 MALAESCU Gheorghe Dan Gorj Tg. Jiu
132 MARCONESCU Paun Giurgiu Sat Varlaam, Comuna Adunatii Copaceni
133 MARE Ruxandra Timis Timisoara
134 MARIN Adrian Dambovita Targoviste
135 MARIN Ion-Florin Galati Galati
136 MARIS Daniela Cosmina Sector 6 Bucuresti
137 MARSEANU Alexandra Eugenia Sector 2 Bucuresti
138 MECLEA Gheorghe Sector 5 Bucuresti
139 MEREUTA Stela Sector 2 Bucuresti
140 MIHAILESCU Cristian Sector 5 Bucuresti
141 MIHALACHE Dana-Margarea Braila Braila
142 MIHU Dan Cluj Cluj Napoca
143 MIHU Carmen Mihaela Cluj Cluj- Napoca
144 MILEA Carmen Buzau Buzau
145 MIULESCU Dan Botosani Flamanzi
146 MOANGA M. Decebal Sector 3 Bucuresti
147 MOGA Tudor Voicu Timis Timisoara
148 MOLNAR Cristina Rodica Timis Timisoara
149 MORARIU Paul Mehedinti Orsova
150 MOROIANU Silvia Sector 2 Bucuresti
151 MOS Calin Bihor Beius
152 MURESAN Petre Cluj Cluj Napoca
153 MURESAN Marcela Sector 6 Bucuresti
154 MUSETESCU Anca Emanuela Dolj Craiova
155 NEDELCU Dana Elena Sector 6 Bucuresti
156 NEDELEA Mihaela Sector 2 Bucuresti
157 NEGOITA Ana Braila Braila
158 NICOLAE Mariana-Carmen Galati Galati
159 NICOLAE Garofita Sector 3 Bucuresti
160 NICOLAE Cristian Florin Sector 2 Bucuresti
161 NICOLICI Victor Nicolae Prahova Sinaia
162 NISTORESCU Silviu Hunedoara Orastie
163 OLARU Nicoleta Prahova Ploiesti
164 OLTEAN Marius Alba Sebes
165 OLTEANU Elena Carmen Arges Pitesti
166 OPREA-CALIN Gabriela Iulia Sector 5 Bucuresti
167 PALAMAR Marcel Hunedoara Deva
168 PARASCHIV Mihaela Giurgiu Floresti-Stoenesti
169 PARASCHIV Cerasela Diana Sector 1 Bucuresti
170 PARVULESCU Viorel Nicu Dolj Craiova
171 PASCA Vasile Nicolae Maramures Baia Mare
172 PATRUT Emilia-Maria Cluj Cluj-Napoca
173 PAVEL Jana Bacau Bacau
174 PAVEL Cornelia Daciana Arad Arad
175 PECEC Simona Sector 2 Bucuresti
176 PECEC Radu Sector 2 Bucuresti
177 PELEA Ioan Florin Cluj Turda
178 PERCIUN Rodica Sector 2 Bucuresti
179 PERTEA Leonard Iosif Iasi Iasi
180 PETRESCU Zanica Dambovita Sat Valea Voievozilor Com Razvad
181 PETRESCU Silvia Cleopatra Sector 2 Bucuresti
182 PETRICA Maxim Timis Timisoara
183 PETRICA Ligia Timis Timisoara
184 PIENAR Corina Timis Timisoara
185 PITEA Mariana Arad Arad
186 PLATON Monica Cluj Cluj-Napoca
187 PLATON Elena Bacau Onesti
188 PLATON Adrian Sector 3 Bucuresti
189 PODEANU Maria-Daniela Mures Targu-Mures
190 POENARU Mariana Arad Arad
191 POP Sorin Cluj Cluj Napoca
192 POP Angela Valentina Galati Galati
193 POP Emil - George Timis Timisoara
194 POP Adrian Sector 2 Bucuresti
195 POPEIA Daniela Sector 2 Bucuresti
196 POPESCU Ionut Lucian Braila Braila
197 PREDESCU Roxana Stefania Prahova Ploiesti
198 PREPELITA Narcis Sector 3 Bucuresti
199 PUCHIN Liliana Dolj Craiova
200 RAILEANU Corina Sector 6 Bucuresti
201 RATOI Genica Arges Pitesti
202 RETCA Justin Teleorman Alexandria
203 REZADOUST Parviz Sector 1 Bucuresti
204 ROSOAGA Victoria Angela Caras Severin Resita
205 ROTARU Danuta Georgeta Ialomita Ciochina
206 RUJA Adriana Maria Caras Severin Resita
207 SALAN Emilia Mihaela Dolj Craiova
208 SANDULESCU Daniela Larisa Dolj Craiova
209 SAPTE Elena Constanta Constanta
210 SAVOIU Dumitru Dambovita Targoviste
211 SAVU Maria Hunedoara Deva
212 SCHNELBACH Martin-Fabian Prahova Ploiesti
213 SCRABA Stelian Galati Galati
214 SEPSI Edit Covasna Covasna
215 SEPTAR Nicoleta Buzau Buzau
216 SERAFINCEANU Nakisa Sector 3 Bucuresti
217 SERBAN Mandica Sector 2 Bucuresti
218 SIBIANU Lidia Fulguta Sector 3 Bucuresti
219 SINK Angelica Hunedoara Petrosani
220 SIRBU Adrian Buzau Buzau
221 SIRCA Dan Gabriel Bihor Oradea
222 SOLOMON (BOTAR-JID) Carolina Cluj Cluj Napoca
223 SORESCU Iuliana Cristina Arges Pitesti
224 STAMATE Mircea Leonid Sector 1 Bucuresti
225 STAN Claudiu Adrian Sector 3 Bucuresti
226 STANCIU Florentina Timis Timisoara
227 STANESCU Martha Gabriela Sector 5 Bucuresti
228 STAVARACHE Valentina Giurgiu Giurgiu
229 STEFANESCU Horia Cluj Cluj
230 STEFANESCU Marilena Carmen Sector 3 Bucuresti
231 STEFANESCU Victorita Galati Galati
232 STOIA Mirela Sector 4 Bucuresti
233 STOIA Claudia Maria Timis Timisoara
234 STOICA Lucica Timis Timisoara
235 STOICA Lucia Galati Galati
236 STRAGEA Cristian Arad Arad
237 STUPARU-CRETU Mariana Galati Galati
238 SUCEVEANU Paul-Nicolae Covasna Covasna
239 SUTA Cristina Constanta Constanta
240 TAMAS SZORA Attila Cluj Cluj Napoca
241 TANASACHE Roxana Sector 2 Bucuresti
242 TANE Dorin-Constantin Braila Braila
243 TAREAN Horatiu Dan Arad Arad
244 TATUCU Cristian-David Caras Severin Caransebes
245 TEODORESCU Doina Sector 6 Bucuresti
246 TODEA Remus Horea Cluj Gherla
247 TODEA Gabriella Negusina Cluj Gherla
248 TODEA Adriana Sector 3 Bucuresti
249 TOFOLEAN Ioan Constanta Constanta
250 TOLOMEY Carmen Timis Timisoara
251 TOMSA Remus Ioan Hunedoara Lupeni
252 TOROK Imola Mures Targu Mures
253 TOTIR Claudiu Gabriel Sector 3 Bucuresti
254 TRELEA George Ioan Valcea Rm.valcea
255 TUDORACHE Ștefania Sector 1 -
256 TURCANU Vasile Iasi Iasi
257 UNGUREANU Bogdan Dolj Craiova
258 URETU Maria Livia Arad Arad
259 UTAN Rodica Sector 5 Bucuresti
260 VANCEA Geta Sector 4 Bucuresti
261 VASILE Tudor Andrei Cluj Cluj Napoca
262 VASILESCU Mioara Braila Orasul Braila
263 VISAN Stanca Sector 2 Bucuresti
264 VIZITEU Sanda Sector 6 Bucuresti
265 VLAICULESCU Daniela Prahova Ploiesti
266 VOICHITOIU Cezarina Sector 1 Bucuresti
267 VOICU Valerica Sector 6 Bucuresti
268 VOICU Florica Vrancea Focsani
269 VOICU Lucia Sanda Mures Sangeorgiu De Mures
270 ZAMFIR Anne Marie Sector 2 Bucuresti
271 ZAMFIRESCU Andrei Sector 2 Bucuresti
272 ZARO Razvan Cluj Cluj Napoca
© Copyright 2003-2017, Societatea Română de Ultrasonografie în Medicină şi Biologie